Sztuka miłościStylowe dodatki do domu

Sztuka miłości

Początek lutego – początek inwazji serduszek. Co prawda pojawiają się na ulicach i wystawach w ilościach hurtowych, ale na szczęście nie wszystkie są plastikowe:). Wraz z nimi pojawia się odwieczne pytanie: co kupić ukochanemu / ukochanej?

Oto kilka naszych propozycji z miłosnym motywem w tle:

Zwolenników nie tylko św. Walentego, ale przede wszystkim artystycznych przedmiotów ucieszyć może serce z grubego, ręcznie barwionego szkła (Kosta Boda). Ze szwedzkiej manufaktury polecamy także mini-rzeźbę ze szkła „Thoughts sculpture love“ (Bertil Vallien). Oba projekty mogą służyć jako przedmioty typowo dekoracyjne, a w wersji bardziej funkcjonalnej: jako przyciski do papieru.

Zegarek w kształcie serca to prezent nie tylko romatyczny, ale i praktyczny. Ci, którzy ze szczęścia czasu nie liczą, będą zachwyceni piękną oprawą z czerwonego kryształu (Baccarat). Zaś ci, dla których najlepszy prezent to gadżet, docenią funkcjonalność podarunku. Niezależnie od preferencji, wszystkim będzie przypominał najmilsze chwile spędzone razem:).

Innym pomysłem na walentynkowy prezent mogą być posrebrzane ramki na fotografie od Christofle. Bez względu na kształt, rozmiar, minimalistyczne lub finezyjne wykończenie przypadną do gustu zarówno kobietom, jak i panom – pod warunkiem, że podarujemy je z odpowiednim zdjęciem. Należy jednak liczyć się z efektem ubocznym: będą dyskretnie, ale wytrwale odciągać myśli ku obiektowi westchnień…:)

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar