Postanowienia noworoczne…Stylowe dodatki do domu

Postanowienia noworoczne…

… to pokusa, której ulegamy co rok. Przygotowujemy długie listy pożądanych zmian, planujemy przestawić nasze życie do góry nogami, żeby było lepsze, a po 12 miesiącach okazuje się, że… znowu postanawiamy to samo:).

Jednak skoro już podtrzymujemy tę tradycję, to możemy też wznoszeniu toastów za pomyślność Nowego Roku nadać odpowiednią oprawę. Radosny nastrój powitania wyjątkowo trafnie oddaje kolekcja VEGA zaprojektowana dla Baccarat przez zespół Savinel&Rozé. To seria kryształowych kieliszków do szampana, wina albo martini.

Do wyboru, do koloru: oliwka, topaz, szafir, kobalt, szmaragd i rubin, a także kryształ naturalny, przezroczysty.

Szampan, którym będziemy popijać noworoczne życzenia, będzie najlepiej smakował, kiedy odpowiednio go schłodzimy. Dlatego sylwestrowej uwadze polecamy także posrebrzany cooler projektu Andrée Putman. Jego cechą charakterystyczną są uchwyty w kształcie pierścieni. 

Cooler jest jednym z trzydziestu elementów przygotowanych przez Wielką Damę francuskiego designu w ramach kolekcji Vertigo. Zarówno kolekcję jak i samą Artystkę przedstawimy bliżej w jednym z najbliższych wpisów.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar