Śniadanie na trawieStylowe dodatki do domu

Śniadanie na trawie

A gdyby tak odczarować pogodę za oknem…? Wbrew  burzom, ulewom i – niestety – prognozom  meteorologicznym na najbliższe dni, rozmarzyliśmy się na myśl o… śniadaniu na trawie.

Podczas pikniku przydadzą się na pewno naczynia na napoje, zarówno ciepłe, jak i zimne… Termos, a właściwie dzbanek izolowany firmy Bredemeijer z serii Cosy Manto charakteryzuje się świetnymi właściwościami termicznymi; bardzo długo utrzymuje ciepło kawy czy herbaty. Inną propozycją mogą być naczynia tej samej firmy z serii Duo Milano i Duo Roma. Są całkowicie przezroczyste, mają podwójne ścianki ze szkła borokrzemowego, które jest bardzo odporne na wysokie temperatury.

Z kolei cooler Pleat to propozycja bardzo wyrafinowana i ekskluzywna, także cenowo (kosztuje ponad 10000 PLN). Na specjalne zamówienie manufaktury Christofle zaprojektowała go Delphine Frey z prestiżowej szkoły wzornictwa ECAL (École cantonale d’art de Lausanne) w Szwajcarii. Srebrne naczynie jest plisowane (albo jak sugeruje tytuł: pofałdowane), część jego powierzchni jest uformowana na wzór odcisku butelki. Edycja limitowana (20 sztuk).

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar