Lista ślubna Galerii Niuans


Zapraszamy do stworzenia najbardziej ekskluzywnej Listy Prezentów Ślubnych w Polsce. Galeria Niuans zapewni, że Wasza Lista Prezentów Ślubnych będzie w pełni odzwierciedlała Wasz indywidualizm. Oferujemy wybór prestiżowych marek dedykowanych sztuce życia. Lista Prezentów Ślubnych zarejestrowana u nas to gwarancja smaku i wyrafinowania w Waszym nowym domu.

Rejestracja Listy Prezentów Ślubnych to 3 łatwe kroki.

Tworzenie Listy.

Radzimy stworzyć Listę Prezentów Ślubnych 3 miesiące przed ślubem. Zapraszamy na bezpłatną konsultację do naszego sklepu w Warszawie. Przy kieliszku wina poznamy Wasze potrzeby i oczekiwania, na podstawie których zaproponujemy szereg rozwiązań.

Powiadomienie Rodziny I Gości.

Przygotujemy dla Was eleganckie kartoniki informujące o Waszej Liście Prezentów Ślubnych, które najlepiej jest dołączyć do zaproszeń. Goście mogą dokonywać zakupów bezpośrednio w naszych sklepach. Możemy również wysłać Listę Prezentów Ślubnych e-mailem i oferujemy możliwość płatności przelewem lub kartą kredytową przez telefon.

Zamknięcie Listy.

Kiedy emocje po wielkim dniu opadną zapraszamy, by z naszym konsultantem przeanalizować zakupione prezenty przez gości. Wtedy macie okazję dokonać ostatecznej selekcji i ewentualnych zamian. Wspólnie zamykamy Listę Prezentów Ślubnych i składamy zamówienie.

Dodatkowe korzyści:


  • 10% zniżki na zakupy dokonane przez Was lub Wasze rodziny po ślubie.
  • Regularne informacje na temat zakupionych prezentów przed i po ślubie.
  • Bezpłatna dostawa na terenie Warszawy i okolic.

Dostawa w całej Polsce za dodatkową opłatą.