Złote popołudnieStylowe dodatki do domu

Złote popołudnie

W świetle złotych refleksów popołudniowego słońca dojrzewają czerwień i pomarańcz dekoracji. Rozgrzane powietrze pachnie lawendą. Oto zmysłowa i nieco dekadencka uczta kolorów w samym środku rozżarzonego lata…

1_bijou-Baccarat

Dojrzałe owoce kryształów bransoletek Marmure i kwitnący pierścionek B Flower to propozycja marki Baccarat, która tworzy nie tylko ekskluzywne dodatki dla domu, ale też wyjątkową biżuterię.

2_Kosta-boda_Baccarat

Idealne połączenia przejrzystości kryształu z intensywnymi kolorami dojrzałego lata: patera z kolekcji Vision projektu Görana Wärffa dla Kosta Boda, ręcznie formowany wazon Grass projektu Anny Ehrner dla tej samej manufaktury oraz kieliszek z ponadczasowej kolekcji Harcourt 1841 firmy Baccarat.

4_Niuans_CHRISTOFLE_JARDIN_D'EDEN_Set_de_table

Złocone kwiatowe motywy na sztućcach z kolekcji Jardin d’Eden (Marcel Wanders dla Christofle) to przykład klasycznego wzoru w awangardowej interpretacji.

3_Asa-Jungnelius

Na „przystawkę” – koktajl złota i oberżyny w postaci wazonu z kolekcji Jackie, którą stworzyła dla Kosta Boda Åsa Jungnelius.
Poniżej: dekadencki puchar Sugar Dandy De Luxe z limitowanej edycji, również projektu Åsy Jungnelius, dekoracyjne butelki szampana – tegoroczna nowość Kosta Boda zaprojektowana przez Kjella Engmana oraz miodowy kielich do wody z kolekcji Vega manufaktury Baccarat.

5_Kosta-Boda-Baccarat

Bogato zdobione filiżanki do kawy z kolekcji Tsarine firmy Raynaud to porcelanowe haute couture. Kunszt kolorów i wzorów – obowiązkowo w złotej oprawie:

6_Tsarine

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar