Karnawał 2013Stylowe dodatki do domu

Karnawał 2013

W tegorocznym karnawale wszystko dozwolone! Bawimy się trendami, stylami, fakturami, a designerzy czerpią inspiracje wprost z kolekcji haute couture. Barokowy przepych i bogactwo mają swój czas! Życzymy udanej zabawy;)

Baccarat_Zodiak_Snake
Figurka Snake (Baccarat) została stworzona dla uczczenia roku 2013, który zgodnie z chińskim horoskopem jest Rokiem Węża. Dostępna w dwóch wersjach: z kryształu brązowego lub przezroczystego.

Baccarat_BlackZenith21353335598036737600Kryształowy żyrandol Black Zenith zaprojektowany przez Phillipa Starcka dla  Baccarat w kuszącej czerni. Nowoczesna interpretacja klasycznego modelu.

mathias
Wznieśmy toast! Kieliszki do szampana z kryształu zaprojektowane przez Mathias, kolekcja Mille Nuits (Baccarat).

vega

Kieliszki do szampana z kolekcji Vega Flutissmo z manufaktury Baccarat zostały zaprojektowane przez znane francuskie studio Savinel & Rozé. Interesujące połączenie kolorowego kielicha i przezroczystej rzeźbionej podstawy sprawia, że są jednocześnie i eleganckie, i nowoczesne.

Niuans_CHRISTOFLE_PLEAT_ECAL Delphine Frey

Cooler Silver Pleat z limitowanej edycji (20 sztuk) marki Christofle został zaprojektowany przez Delphine Frey we współpracy z prestiżową szkołą designu ECAL z Lozanny. Srebro kusi delikatnością i precyzją wykonania. Szczególnie zachwyca wyrafinowany detal: niby ślad po butelce szampana.

kielichy

Kolekcja Sugar Dandy Asy Jungelius dla Kosta Body.Tradycja glamrocka w postpunkowym ujęciu.

Niuans_Baccarat_Starck_COFFRETx12_AdolfoFiori1349797979046487900Kieliszki Harcourt Darkside to kultowy, najstarszy (z 1841 roku!) wzór firmy Baccarat.W skład edycji specjalnej przygotowanej przez Philippe’a Starcka wchodzą: cztery kryształowe kielichy w matowej czerni i przezroczystym krysztale.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar