Miejska dżunglaStylowe dodatki do domu

Miejska dżungla

Kolorowe papugi przysiadły na białej porcelanie, słonie-szkatułki pilnie strzegą cennych zawartości, mądra sowa mieni się kolorami tęczy, biskwitowa pantera pręży się do skoku. Witamy w miejskiej dżungli!

sowa

Motyw sowy robi furorę we wnętrzach! Tu w landrynkowych kolorach z kolekcji My Wide Life zaprojektowanej dla Kosta Boda przez Ludviga Löfgrena.

Basket

Eksplozja kolorów i zabawa formą, czyli miski Basket przypominające splątane liany to projekt artystki Anny Ehrner (Kosta Boda).

PANTHE

Rzeźba White Panther z biskwitowej porcelany pochodzi z limitowanej kolekcji wykonanej w manufakturze Haviland w Limoges. Projekt Georges Lucien Guyot.

Słonie

Parada sympatycznych słoni: szkatułka na precjoza z serii ZOO projektu Jaimego Hayona dla Baccarat, zakładka do książek firmy Christofle, figurka o wdzięcznym imieniu Abulabbas z kolekcji My Wide Life huty szkła Kosta Boda.

papugi

Barwne, rozgadane papugi na talerzach z kolekcji wyczarowanej na porcelanie z Limoges przez malarza Alaina Thomasa dla manufaktury Haviland zapewnią oryginalne towarzystwo przy kolacji.

esteban

Biała orchidea, gorzka pomarańcza i ylang-ylang to serce zapachu Orchidée Blanche firmy Esteban – francuskiego producenta akcesoriów zapachowych nie tylko do domu.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar